Можливості

Виготовлення

Ми пропонуємо виготовлення як цілісних виробів, так і окремих елементів з дерева, пластмаси та скла на фрезі з програмним числовим управлінням. 3D модель створена у спеціальній програмі, забезпечує точність виконання роботи до 500 мікрометрів.

 

Технологія друку на 3D принтері дозволяє створювати об’ємні об’єкти будь-яких форм з широкого набору матеріалів з різними властивостями.

Розробка обладнання

Ми розробляємо апаратне забезпечення для потреб замовника, використовуючи свій досвід, кращі інструменти й методи у сфері створення апаратної продукції різного спрямування. Виготовляємо обладнання для систем керування, контролю, ведення обліку та ін. за допомогою високотехнологічних виробів з залученням новітніх технологій та кваліфікованих працівників.
Індивідуальний підхід у розробленні кожного проекту.

Веб-хостинг

Власне серверне обладнання гарантує швидкий та надійний доступ до сайтів у будь-який час. Крім того, регулярно створюються резервні копії всіх призначених для користувача даних, які зберігаються на інших, виділених для цього, бекап-серверах.

Устаткування розташоване у власному Дата-Центрі, який обладнаний незалежним оптоволоконним каналом зв’язку.

Розробка програмного забезпечення

Пропонуємо повний комплекс послуг із розробки програмного забезпечення будь-якого типу на Ваші вимоги та побажання. Наші спеціалісти здатні виконати проекти для будь-яких організацій різних сфер діяльності. Ми використовуємо різноманітні інструменти й технології програмування, надаючи перевагу останнім розробкам у сфері інформаційних технологій.